Sveiki

TVS puslapis

Naudojimosi internetine parduotuve taisyklės ir  prekių pristatymo sąlygos:

Prekių užsakymas:

Pirmas žingsnis.

Pasirinkus reikiamą prekę(es), patalpinkite ją(as) į prekių krepšelį.  Paspaudus nuorodą „Krepšelis“, matomas krepšelio turinys. Jei norite pašalinti prekę(es), spauskite „X“, jei pasirinkote visas norimas prekes, spauskite nuorodą „Pirkti“.

Antras žingsnis.

Pirkimą galite vykdyti su registracija sistemoje ir be registracijos. Registruoti vartotojai turi galimybę paprasčiau naudotis parduotuvės paslaugomis, nes kaskart perkant, nėra būtina pildyti su prekės pristatymu susijusios informacijos. Tokiu būdu, sutaupysite laiko. Jei nepageidaujate registruotis svetainėje, galite naudotis svečio statusu ir užpildyti supaprastintą pristatymo duomenų anketą. Žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti privaloma.

Trečias žingsnis.

Galite keisti arba patvirtinti pristatymo bei mokėtojo adresą, pateikti parduotuvei papildomą žinutę ar komentarą, susijusį su prekės pristatymu.

Ketvirtas žingsnis.

Pasirinkite prekes pristatančią kurjerių tarnybą, kurios darbuotojai asmeniškai susisieks su Jumis Jūsų nurodytu telefonu ir suderins pristatymo laiką Jūsų nurodytu adresu.

Penktas žingsnis.

Apmokėjimas vykdomas per sistemą Paysera.lt. Mokėjimo sistema turi visas saugaus atsiskaitymo priemones, leidžia pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą bei užtikrina, kad Jūsų mokėjimas maksimaliai greitai pasiektų mus ir mes galėtume pradėti vykdyti jūsų užsakymą. Jokių papildomų mokesčių šios svetainės klientams naudojantis mokėjimo sistema nėra.

 

Duomenų apsauga:

Mes užtikriname visapusišką Jūsų asmeninių duomenų bei apmokėjimo už prekes saugumą bei konfidencialumą.

Įsipareigojame grąžinti pinigus, pervedant į Jūsų nurodytą sąskaitą, jei užsakymo įvykdyti neįmanoma dėl ne nuo parduotuvės priklausančių priežasčių (force majeure), prieš tai individualiai informavus Jus apie šias aplinkybes.

Visos internetinėje parduotuvėje parduodamos medicininės priemonės yra originalios, jų savybės pilnai atitinka gamintojo skelbiamus parametrus, visoms prekėms suteikiama gamintojo garantija.

Galimybės apžiūrėti prekės pavyzdį („gyvai“) nėra.

Gamintojo garantinio aptarnavimo sąlygos:

      1. Garantinio aptarnavimo laikotarpio trukmė nurodyta kiekvienos prekės aprašyme bei garantinio aptarnavimo pase.
      2. Kreipiantis dėl garantinio aptarnavimo, būtina turėti garantinio aptarnavimo pasą, kuriame nurodyta prekės įsigijimo data.
      3. Internetinė parduotuvė organizuoja gamintojo garantinių įsipareigojimų įgyvendinimą.
      4. Garantinį aptarnavimą vykdo prekės gamintojas.
      5. Prekės gamintojas atsako už garantinio aptarnavimo kokybę bei už trukmę, per kurią prietaisas grąžinamas vartotojui po atlikto remonto ar prekes keitimo nauja.
      6. Garantinis aptarnavimas taikomas tik nekokybiškoms prekėms, gamybos broko nulemptiems gedimams šalinti.
      7. Garantinis aptarnavimas netaikomas mechaniškai, termiškai ar kitais fiziniais veiksniais pažeistoms ar netinkamai naudojamoms prekėms .
      8. Prietaiso pristatymo pardavėjui kaštus dėl garantinio aptarnavimo bei prekės grąžinimo jos pirkėjui po garantinio aptarnavimo įvykdymo apmoka pirkėjas.


Prekių pristatymas:

a) Prekės pristatymas kliento nurodytu adresu laikomas papildoma paslauga. Klientas, apmokėdamas už šią paslaugą, patvirtina sutikimą dėl šios paslaugos įvykdymo, todėl suma už prekių pristatymą atsisakius priimti prekes nėra gražinama pirkėjui. 

b) prekes, esančias sandėlyje, pristatome per 24 val. darbo dienomis apmokant už prekes iki 12 val. dienos.

c) prekes, kurių šiuo metu neturime, Jums pageidaujant galime užsakyti ir pristatyti. Dėl pasirinktos prekės rašykite el. paštu info@saturacija.lt. Laiške nurodykite prekės pavadinimą bei tipą, vienetų skaičių, spalvą. Mes Jus informuosime, per kiek dienų įvykdysime užsakymą. Gavę šią informaciją, galite dėti prekę į savo krepšelį ir pirkti.

           Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti iškart, gavus patvirtinimą apie apmokėjimą už prekes.